Somen Debnath from India

U četvrtak, 24.09.2009., Srednja škola Gračac ugostila je neobičnog gosta, 26-godišnjeg Indijca rođenog u malom selu u blizini Calcute. Somen Debnath putuje svijetom na svom biciklu promovirajući indijsku kulturu i budeći svijest o prijeko potrebnoj borbi protiv AIDS-a. Njegovo putovanje započelo je u svibnju 2004., a cilj mu je posjetiti 191 državu do 2020.

U našoj školi održao je jednosatno predavanje u prepunoj informatičkoj dvorani. Uz pomoć projektora i zanimljivih fotografija Somen Debnath nas je, barem nakratko, uveo u egzotičan svijet indijske kulture, običaja i religije.

Nesvakidašnji gost izazvao je živo zanimanje kod učenika i nastavnika, ponajprije svojim izborom načina života. U svakom slučaju, bilo je ovo dobrodošlo osvježenje u svakodnevnici Srednje škole Gračac.

objavio: Administrator   datum: 12. 10. 2009.

(P) ostanimo financijsko i digitalno pismeni

Galerija:

Vidi slike

Priloženi dokumenti:
1. obavijest.docx
2. obavijest.docx

Erasmus+ projekt

Facebook stranica škole

Kalendar polaganja državne mature

HŽ Infrastruktura - brošura za učenike

« Travanj 2020 »

Obavijest učenicima putnicima

Obavijest o mogućem naknadnom unosu osobnih identifikacijskih podataka članova kućanstva.

Obavijest za roditelje

ŠK i GPP za 2019/20

Školski kurikulum 2019./2020.

Godišnji plan i program rada 2019./2020.

GDPR - SLUŽBENIK ZA ZAŠTITU PODATAKA

Kontakt:

e-mail: ss-gracac@ss-gracac.skole.hr

Tel.: 023/773 870

Fax.: 023/773 873

Zakoni i propisi vezani uz područje rada

Akti škole

Vremenici

Vremenik izradbe i obrane završnog rada za šk. godinu 2019./20.

Duplikati i potvrde

Izdavanje duplikata svjedodžbi i potvrda.

Kalendar aktivnosti

TEME ZA ZAVRŠNI RAD